НовинкаПодарунок
-6%

Дитячий столик та стільчик з подушечкою 1-6 рочків, столик для малювання, столик для навчання, столик з шухлядою
3 190 ₴
2 990 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 523-48-73
Євгенповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 320 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитячий столик та стільчик з подушечкою 1-6 рочків, столик для малювання, столик для навчання, столик з шухлядою»
Дитячий столик та стільчик (сіра кромка на торцях) підійде для малювання та творчості, занять, ігр для годування!
Столик має висувну шухляду для канцелярії.
Комплект для малят до 6 рочків
Прямокутний столик:
- 600*450 мм,
- висота 480 мм;
стільчик:
- 260*240 мм,
висота 260 мм.
Матеріал: натуральне дерево, ЛДСП (древесна плита), безпечний для діток.
Комплектація:
- столик
- стільчик
- подушечка на стільчик
- кріплення для складання
- ключ для складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 480 мм |
| Розміри стільчиків | 260x240 мм, висота: 260 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | дерево |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
| Столик із пеналом | 1 шт. |
| Подушечка на стільчик | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴






