
М'яка подушка для дитячого стільчика
320 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 523-48-73
Євгенповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка подушка для дитячого стільчика
Описание:
Подушка станет незаменимым аксессуаром для комфорта вашего ребенка во время сидения на стуле. Подушка крепится к стулу с помощью завязок. Крепится к стулу с помощью завязок. Обладает высоким качеством пошива и износостойкой.
Подушка изготовлена из натуральной хлопковой ткани, украшена симпатичными рисунками 3 видов. Материал практичен и прочен, прослужит долгое время без утраты качества. В качестве наполнителя используется антиаллергенное полиэфирное силиконизированное. волокно.
Характеристики:
- Розміри: 23х28 см
- Дизайн та декор: з короною, в горошок, із зірочкою.
- Форма: прямокутна;
- Вага: 200г.
- Висота: 3см
- Колір: сірий, рожевий.
- Країна-виробник товару: Україна
- Рекомендації щодо догляду: рекомендується ручне прання подушки при температурі не більше 30 ℃ з м'якими миючими засобами. Чи не відбілювати.
Із задоволенням відповімо на всі запитання по телефону 073 208 1998
або в месенджерах 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Декоративна |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 26 см |
| Ширина подушки | 24 см |
| Висота подушки | 2 см |
| Вага | 200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
