
Дитячий надувний басейн Bestway 51117 круглий 157×46 см 522 л
1 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51117
Дитячий надувний басейн Bestway 51117 круглий 157×46 см
Чудово виконаний дитячий надувний басейн Bestway 51117, що складається з 4-х кілець, володіє всім необхідним, щоб Ваша непосида отримав море задоволення. Конструкція компактно складається і простота використання роблять цю модель справжньою знахідкою для будинку або дачі.
Простора, містка модель має досить високі бортики 46 см, а також великий діаметр 157 см і вміщує до 522 літрів води. Басейн виготовлений зі стійкого до стирання і розривів ущільненого вінілу, з герметично проклеєними в стратегічних зонах швами, що гарантує тривалий термін експлуатації.
У спекотні літні дні таке придбання стане незамінним і допоможе створити невеликий оазис прямо у себе вдома. Яскраве забарвлення буде позитивно впливати на настрій Вашого непосиди.
У наборі передбачена запасна латочка на випадок пошкодження.
Переваги:
-
Місткий дитячий басейн
-
Конструкція з 4-х надувних кілець
-
Високі бортики 46 см
-
Міцний ущільнений вініл
-
Просте встановлення та надування
-
Компактне зберігання
-
Яскравий дитячий дизайн
-
Підходить для будинку, двору та дачі
-
У комплекті ремкомплект
Характеристики:
-
Виробник: Bestway
-
Модель: 51117
-
Тип: дитячий надувний басейн
-
Конструкція: надувна
-
Кількість кілець: 4
-
Форма: кругла
-
Матеріал: ПВХ / ущільнений вініл
-
Колір: різнокольоровий
-
Діаметр: 157 см
-
Висота: 46 см
-
Об’єм: 522 л
-
Вік дитини: від 3 років
-
Стать: унісекс
-
Країна бренду: США
-
Країна виробництва: Китай
Рекомендації щодо використання:
Особливістю виробів із ПВХ є чутливість матеріалу до механічних пошкоджень та надмірного тиску повітря. Для встановлення басейну рекомендується обирати рівну та чисту поверхню без гострих предметів.
Не рекомендується перекачувати виріб під час надування. Після використання бажано злити воду, висушити басейн та зберігати у сухому місці.
Звертаємо увагу, що надувні вироби належать до товарів, чутливих до умов транспортування та експлуатації, тому після отримання, перевірки та використання товар обміну та поверненню не підлягає.
Просимо уважно перевіряти комплектацію, зовнішній стан та цілісність товару при отриманні. Уся інформація щодо правил використання, догляду та особливостей експлуатації також зазначається виробником в інструкції, що додається до товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 522 л |
| Діаметр | 157 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
- Ціна: 1 020 ₴


