-10%

Дитячі підвісні гойдалки для дому, саду, двору від 3 років, гойдалки для дітей з мотузками до 20 кг
575 ₴
520 ₴
- В наявності
- Код: 0052TXK(Blue)
+380955234873
- +380 (95) 523-48-73Євген
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі підвісні гойдалки — ідеальний варіант для активного відпочинку дитини вдома та на вулиці
Яскраві та зручні гойдалки подарують дитині радість і допоможуть розвивати координацію, баланс і фізичну активність. Підходять для використання як у квартирі, так і на вулиці — у дворі, на дачі чи в саду.Надійна конструкція та міцні мотузки забезпечують безпеку під час катання. Дерев’яні елементи екологічні та приємні на дотик, а яскравий дизайн подобається дітям.
Характеристики:
-
Тип: підвісні дитячі гойдалки
- Розміри ДхШхВ: 30х30х25 см
-
Максимальне навантаження: до 20 кг
-
Матеріал: пластик + міцні мотузки
-
Колір: різнокольоровий
- Вікова група: від 3 років
Підходять для:
-
квартири
-
будинку
-
саду
-
вулиці та дитячого майданчику
Комплектація:
-
Качелі
-
Мотузки для кріплення
Переваги:
✔ Підходять для дому та вулиці
✔ Витримують навантаження до 20 кг
✔ Міцна та надійна конструкція
✔ Яскравий дитячий дизайн
✔ Легко кріпляться та знімаються
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Вага | 0.715 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Сітка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна — виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


