
Дитячі підвісні гойдалки для дому, саду, двору від 5 років, гойдалки для дітей з мотузками до 40 кг
670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0045TXK
+380955234873
- +380 (95) 523-48-73Євген
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячі підвісні гойдалки — ідеальний варіант для активного відпочинку дитини вдома та на вулиці
Яскраві та зручні гойдалки подарують дитині радість і допоможуть розвивати координацію, баланс і фізичну активність. Підходять для використання як у квартирі, так і на вулиці — у дворі, на дачі чи в саду.Надійна конструкція та міцні мотузки забезпечують безпеку під час катання. Дерев’яні елементи екологічні та приємні на дотик, а яскравий дизайн подобається дітям.
Характеристики:
-
Тип: підвісні дитячі гойдалки
- Розміри ДхШхВ: 31х31х8 см
-
Максимальне навантаження: до 40 кг
-
Матеріал: дерево з пластиком + міцні мотузки
-
Колір: різнокольоровий
- Вікова група: від 5 років
Підходять для:
-
квартири
-
будинку
-
саду
-
вулиці та дитячого майданчику
Комплектація:
-
Качелі
-
Мотузки для кріплення
Переваги:
✔ Підходять для дому та вулиці
✔ Витримують навантаження до 40 кг
✔ Міцна та надійна конструкція
✔ Натуральне дерево
✔ Яскравий дитячий дизайн
✔ Легко кріпляться та знімаються
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Захисний бампер |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гойдалка |
| Розміри | |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 31 см |
| Довжина | 31 см |
| Ширина сидіння | 31 см |
| Глибина сидіння | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Упаковка | Сітка |
| Вік | От 5-ти лет |
| Максимальне навантаження | 40 |
| Габарити: висота | 8 |
| Габарити: ширина | 31 |
| Габарити: довжина | 31 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна — виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴


