Підвісна дитяча гойдалка "Малюк" — чудовий варіант для активних ігор удома та на свіжому повітрі. Гойдалка можна встановити в приміщенні, у дворі, на дитячому майданчику або доповнити їх шведську стінку. Легка та міцна конструкція забезпечує комфортне й безпечне катання для дитини.
Модель виготовлена з якісного пластику, стійкого до щоденного використання. Ергономічне сидіння зручне для дітей, а компактні розміри дають змогу використовувати гойдалку навіть у квартирі або на балконі.
Характеристики:
• Розміри (ДхШхВ): 36 × 25 × 31 см
• Матеріал: пластик
• Колір: блакитний
• Вік: від 2 років
• Максимальне навантаження: до 20 кг
• Тип: підвісні гойдалки
• Бренд: Технок
• Країна бренда та виробництва: Україна
• Стан: нове
• Стать: унісекс
• Вага товару: 0.508 кг
• Гарантія: 14 днів
Гойдалка підходить як для домашнього використання, так і для вулиці. Перед використанням рекомендується надійно закріпити виріб і регулярно перевіряти кріплення. Катання дітей має відбуватися тільки під наглядом дорослих.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Захисний бампер |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 36 см |
| Вага | 0.508 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Без паковання |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна — виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 450 ₴





