
Дитячий столик і стільчик з подушечкою 1-6 років, ДхШхВ 60х45х46 см,дерев'яні ніжки з м'якими захисними наклейками, білий Блакітна
2 390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 523-48-73
Євгенповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик зі стільчиком ДхШхВ 60х45х46 см та подушечка в подарунок 🎁
Компактний дитячий столик зі стільчиком та мʼякою подушечкою в подарунок. Міцна конструкція з деревʼяними ніжками з мʼякими наклейками від подряпин підлоги, безпечні закруглені кути та поверхня, що легко очищується. Ідеально підійде для малювання та творчості, занять, ігр для годування!
- Деревʼяні ніжки з металевим кріпленням - надійність і стійкість;
- Войлочні мʼякі наклейки на ніжках - не дряпають підлогу;
- Закруглені кути з захисною кромкою - безпечно для дитини;
- Подушечка в комплекті, доступна у 3 кольорах;
- Стільниця легко очищується - олівці та фломастери добре витираються.
Комплект для малят до 6 рочків
Прямокутний столик:
- 600*450 мм,
- висота 460 мм;
стільчик:
- 260*240 мм,
висота 260 мм.
Матеріал: натуральне дерево, ЛДСП (древесна плита), безпечний для діток.
Комплектація:
- столик
- стільчик
- подушечка на стільчик
- кріплення для складання
- ключ для складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Склад комплекту | |
| Стіл для занять і приймання їжі | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Глибина столу | 450 мм |
| Висота столу | 460 мм |
| Комплектація | |
| Столик | 1 шт. |
| Подушечка на стільчик | Блакитна |
| Стілець | 1 шт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри стільчиків | 260x240 мм, висота: 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴


