
Дитячий столик 1-6 рочків, для малювання, навчання, столик без стільчика, деревʼяні ножки
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 112
+380 (95) 523-48-73
Євгенповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
span>Прямокутний стіл дитячий. Столик для уроків, ігор, їжі
Характеристики:
Стіл прямокутний:
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно з ДСТУ для дітей 1 групи зросту (100-115 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.
⠀
Із задоволенням відповідаємо на всі питання по телефону
+380955234873
або в месенджерах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Стіл |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Висота від підлоги | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴
