
Дитячий столик та стільчик 1-6 рочків ВхДхШ 46х60х45 см, столик для малювання, навчання, ігор та їжі
2 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 651060
+380 (95) 523-48-73
Євгенповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий прямокутний стіл і стільчик білий Ведмедик (ВхДхШ): 46х60х45 см. Столик для занять, ігор та їжі.
Комплект ідеально підходить для дітей від 1 до 6 років на зріст 100-115 см. Це повноцінне місце, де дитина може малювати, гратися, їсти та виконувати перші завдання в комфортних умовах.
Продумана висота столика та стільчика забезпечує правильну посадку, а стійка конструкція гарантує безпеку під час використання. Компактні розміри дозволяють легко розмістити комплект у дитячій кімнаті.
Комплект має металеві кріплення ніжок.

Характеристики:
Стіл
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал столешниці: МДФ
- Матеріал ніжок: Натуральне дерево Бук з металевим кріпленням
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
Стільчик розміри:
- Висота від підлоги — 26 см.
- Ширина — 26 см.
- Глибина — 24 см.
- Матеріал сідушки та спинки: МДФ
- Матеріал ніжок: Натуральне дерево Бук з металевим кріпленням
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте збирання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 2 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | Немає |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Склад комплекту | |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
| Стільчик | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Глибина столу | 450 мм |
| Висота столу | 460 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Опори | дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴






