
Столик 2 стільчика 1-5 рочків Три кота, столик та стільчик дитячий,столик для малювання, столик дитячий для дівчинки
1 750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 523-48-73
Євгенповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість місць | 2 |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 430 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴





