
Настільна LED лампа від вбудованого акумулятора на 6 годин з підставкою для олівців та телефону VG-31 10W 3800-6000K USB Type-C
490 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 523-48-73Євген
Настільна LED лампа від вбудованого акумулятора з підставкою для олівців та телефону VG-31 10W 280lm 3800-6000K USB Type-C 5V
- на 6 годин роботи
Практичний, компактний LED світильник від вбудованного акумулятора на 6 годин роботи має регулювання кута освітлення. На
а також:
- 3 режими світла (білий, теплий, білий з теплим);
- легким дотиком сенсорної кнопки регулюється яскравість;
- має фіксатор тримач для смартфону;
- живлення від вбудованого акумулятора на 6 годин роботи, також можна підключити від Павербанку або від мережі, дротик для підзарядки та живлення в комплекті!
- підстаканник для канцелярії
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Світловий потік - 280 Люмен
Номінальне напруження- 5 В постійного струму
Потужність - 10 Вт
Обʼєм батареї - 3000 мАч
Кольорова температура - 3800 - 6000К
Час роботи загальний - 6 годин
Комплектація:
-
Настільна LED лампа
-
Підстаканник для олівців
-
Кабель USB Type-C
Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Довжина шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 395 г |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
- Ціна: 490 ₴
- Спосіб упаковки: В коробці. USB дріт в комплекті!





