Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вігвам |
| Розміщення | У приміщенні |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴



