
Столик 2 стільчика дитячий 1-5 рочків Машинки, столик для малювання, столик дитячий для хлопчика
1 750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 523-48-73
Євгенповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий столик та 2 стільчики для малювання для ігор для занять. Столик для діточок від 1 рочку. В комплекті 2 стільчики, можно присісти разом з дитиною для ігор.
Комплект для малят до 5 рочків
Прямокутний столик:
- 600*400 мм,
- вистоа 420 мм;
2 стільчики:
- 280*240 мм,
висота 240 мм.
Матеріал: МДФ, безпечний для діток, вкритий плівкою.
Столик може використовуватися для творчості для ігор та годування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Блакитний |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Стан | Новий |
| Персонажі | Cars |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Стільчик | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴





